Общинска избирателна комисия Любимец


РЕШЕНИЕ
№ 54-МИ
Любимец, 28.10.2019

ОТНОСНО: Избор на общински съветници

 

 

Брой мандати за общински съветници: тринадесет  13

           

Днес, 28.10.2019г., в 04:25 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

 

                                                                        Р Е Ш И :

 

  1. Общинската избирателна квота е двеста деветдесет и един -    291 гласове.

 

   ІІ.  Брой мандати, които се разпределят между партиите и коалициите, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота: тринадесет  13

 

   ІІІ. Мандатите за общинските съветници по т. II се разпределят между партиите и коалициите, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

 

№ в бюле-тината

 

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

 

БРОЙ МАНДАТИ

     с думи                             с цифри

1.

ПП ГЕРБ

  единадесет                             11

2.

Коалиция БСП за БЪЛГАРИЯ

  два                                           2

 

  1. IV. Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите и коалициите, получили мандати, и подрежда кандидатите, както следва:

№ в бюле-тина-та

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

№ в под-режда-нето

Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата

№ на спи-сък

Брой

предпо-читания

43

ПП ГЕРБ

1.

Донка Трифонова Козалиева

А

275

 

 

2.

Мария Стефанова Станкова

Б

120

 

 

3.

Недялка Нецова Белчева

Б

58

 

 

4.

Мария Димитрова Кирякова

  Б

53

 

5.

Стефка Ивайлова Дулгерис - Киришева

Б

26

6.

Валентин Иванов Расоков

Б

41

7.

Петя Атанасова Христозова

Б

61

8.

Таня Георгиева Видева

Б

40

9.

Атанас Петков Атанасов

Б

    33

10.

Елена Георгиева Терзиева

Б

45

11.

Димитрина Александрова Димитрова

Б

38

12.

Ваня Атанасова Чуколова

Б

61

56

Коалиция БСП за БЪЛГАРИЯ

1.

Владимир Николов Бамбалов

А

415

2.

Иван Николов Цветков

А

63

3.

Михаил Димитров  Димитров

А

62

4.

Дочка Димитрова Кючукова

Б

47

5.

Милю Колев Иванов

Б

25

6.

Димитър Канев Димитров

Б

26

7.

Димитър Стойков Димитров

Б

13

8.

Петър Благоев Петров

Б

39

9.

Карамфил Димитров Дулев

Б

17

10.

Пенка Георгиева Иванова

Б

3

67

Местна коалиция ВОЛЯ (ПДС, БСДП)

1.

Ангел  Христов  Бозалиев

А

30

2.

Георги Кирилов Караатанасов

Б

0

3.

Гочо Грозев Гочев

Б

0

 

(Броят на действителните бюлетини за партията/коалицията, в които няма отбелязано предпочитание (преференция) или има отбелязано повече от едно предпочитание (преференция), се прибавя към предпочитанията (преференциите) за кандидата на първо място в листата съгласно чл. 437, ал. 5 ИК.

 

  1. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

 

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция

ЕГН/ЛН

1. Атанас Петков Атанасов

 

ПП ГЕРБ                        

2.  Валентин Иванов Расоков

 

ПП ГЕРБ                             

3. Владимир Николов Бамбалов

 

Коалиция БСП

за БЪЛГАРИЯ                    

4. Димитрина Александрова Димитрова

 

ПП ГЕРБ                        

5. Донка Трифонова Козалиева

 

ПП ГЕРБ                        

6. Елена Георгиева Терзиева

 

 

ПП ГЕРБ                        

7. Иван Николов Цветков

Коалиция БСП                  

за БЪЛГАРИЯ

8. Мария Димитрова Кирякова

 

ПП ГЕРБ                       

9. Мария Стефанова Станкова

 

ПП ГЕРБ                       

10. Недялка Нецова Белчева

 

ПП ГЕРБ                       

11. Петя Атанасова Христозова

 

ПП ГЕРБ                       

12. Стефка Ивайлова Дулгерис – Киришева

 

ПП ГЕРБ                       

13. Таня Георгиева Видева

 

ПП ГЕРБ                       

 

(Имената на избраните общински съветници се подреждат по азбучен ред.)

 

Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения: няма.

 

 

 

ПОДПИСИ НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ....................................

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ...............................

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ................................

СЕКРЕТАР: .....................................

ЧЛЕНОВЕ:

1....................................

11. ...........................................

21. .....................................

2.....................................

12. ...........................................

22. .....................................

3.....................................

13. ............................................

23. .....................................

4......................................

14. ............................................

24. .....................................

5.......................................

15. ............................................

25. .....................................

6....................................

16. ............................................

26. .....................................

7.....................................

17. ...........................................

27. .....................................

8.....................................

18. ............................................

28. ....................................

9......................................

19. ............................................

29. .....................................

10.......................................

20. ............................................

...........................................

       

 

Председател: Надка Иванова Попова

Секретар: Ангел Филипов Голев

* Публикувано на 28.10.2019 в 16:53 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

всички решения